Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »inne szkolenia » Kurs dietetyki – Aka...
Treść ogłoszenia
Opis:

Kursy dietetyki online są to kursy stworzone przez Akademię Dietetyki - placówkę oświatową działającą na rynku szkoleń od wielu lat, będącą liderem w swojej dziedzinie. Kursy dietetyki znajdują się na platformie, którą można znaleźć pod adresem https://www.kursdietetyki.pl/.
W swojej ofercie posiadamy następujące szkolenia:
• Żywienie w sporcie
• Żywienie kobiet w ciąży i karmiących
• Żywienie dzieci
Każdy kurs składa się z kilkunastu materiałów filmowych i dołączonych do nich zestawu ćwiczeń. Takie połączenie pozwala na przećwiczenie i utrwalenie zdobytych wiadomości. Natomiast przedstawienie treści w formie filmików jest urozmaiceniem i ciekawą alternatywą dla standardowej, wykładowej formy kursów. Każdy materiał filmowy i zadania można oglądać i rozwiązywać dowolną ilość razy, aż do uzyskania zadowalającej poprawności. W każdej chwili można również wrócić do poprzedniego działu i ponownie zapoznać się z przedstawianymi treściami.
Każdy kursant w dowolnym momencie może sprawdzić swoje postępy na własnym panelu użytkownika. Zgodnie z paskiem postępu – realizowany kurs realizujesz w dowolnym momencie na którym skończyłeś ostatnia sesje szkolenia.
Kurs można wykupić w każdej chwili. Dostęp do wybranego kursu trwa 6 miesięcy, nie jest to zamknięty również po zakończeniu i zdaniu egzaminu. Z platformy można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Cena kursu to 290 zł brutto. Istnieje możliwość otrzymania faktury za płatność na dowolne dane.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych kursów.
Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
https://www.kursdietetyki.pl/
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Kurs dietetyki – Akademia Dietetyki (szkolenia na dietetyka)
Kontakt
E-mail:
Telefon:
784 950 203
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: