Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »inne szkolenia » Kurs florystyki – Ak...
Treść ogłoszenia
Opis:

Akademia Florystyki – lider szkoleń florystycznych
Akademia Florystyki – nowoczesna placówka oświatowa, lider na rynku szkoleń z florystyki i bukieciarstwa oferuje kursy z florystyki w największych miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk i nie tylko. Jakość prowadzonych przez Akademię Florystyki zajęć została potwierdzona przyznaniem jej Akredytacji Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Kurs florystyki – podstawowy i zaawansowany
Kurs florystyki podstawowy i zaawansowany to łącznie 120 godzinny cyklu zajęć edukacyjnych kończący się otrzymaniem przez absolwenta zaświadczenia MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) oraz zaświadczenia wewnętrznego Akademii Florystyki. Wszyscy kursanci po odbytym szkoleniu podstawowym i zaawansowanym mają możliwość zdania egzaminu po którym otrzymują dyplom florysty.

Dlaczego warto – kursy florystyczne
Zajęcia edukacyjne podczas kursu florystyki prowadzą najlepsi floryści i mistrzowie florystyki w Polsce, posiadające doświadczenie i wiedzę z florystyki. Zajęcia są przede wszystkim praktyczne (50h – zajęcia praktyczne 10h - zajęcia teoretyczne). Kursanci podczas zajęć ćwiczą w małych 8-12 osobowych grupach, na żywym materiale kwiatowym. Kursy obejmują bardzo różnorodną tematykę zajęć oprócz tradycyjnych zagadnień takich jak florystyka okolicznościowa (np. komunijna, ślubna czy żałobna) również dekorację stołów, prezentów oraz biżuterie floralną.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Kurs florystyki – Akademia Florystyki w Warszawie Kurs florystyki – Akademia Florystyki w Warszawie
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
22 398 13 02
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: