Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »mechanika, motoryzacja » Digitronic Autogas
Treść ogłoszenia
Opis:

DIGITRONIC AUTOGAS to specjalista w dostarczaniu idealnie pasujących systemów instalacji autogazowych bazujących na niezastąpionych produkowanych we Włoszech elementach. Firma zwraca szczególnął uwagę na to, aby montowane zestawy były najlepiej dopasowane pod względem nie tylko ekonomii, ale także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze idealnie dopasowane do ich potrzeb zestawy LPG, które służą przez wiele lat. Dodatkowo, dzięki bardzo dokładnej weryfikacji warsztatów zakładających systemy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy otrzymują maksimum korzyści związanych z konwersją ich aut na autogas.
DIGITRONIC AUTOGAS to systemy zarówno do pojazdów wyposażonych w motory z powszechnym pośrednim wtryskiem paliwa, jak również cieszącymi się, szczególnie ostatnio, sporym zainteresowaniem aut z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu firma dostarcza zestawy LPG do zdecydowanej większości dostępnych na rynku pojazdów.
W ofercie firmy są również elementy zamienne do systemów, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne części posiadają niezbędne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom ciągle rozwija linie produktowe.
DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza idealnie dopasowane zestawy instalacji LPG do ponad 40 krajów na całym świecie – również w Polsce. Dzięki stale monitorowanej jakości i wydajności części liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.

Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: