Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » Fundamenty wkręcane, ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Polska firma OLDOM sp. z o.o. zajmuje się produkcją pali, kotew ,fundamentów stalowych,wkręcanych w ziemię, mających zastosowanie w budowie: domów, hali, tarasów, ogrodzeń, placów zabaw, kładek, pomostów, oświetlenia – lamp ogrodowych i ulicznych, montowania tablic reklamowych, banerów, itp.
System ten stosowany jest od lat w innych krajach i pozwala na budowę ww. obiektów zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Dzięki zastosowania naszego produktu zyskujemy łatwość i szybkość montażu.
Nie musimy kopać lub wiercić pod obsadzenie słupów nośnych i obsadzać ich w zaprawie betonowej. Wkręcony pal, kotwa, fundament, pozwala na dalsze prace budowlane bez przerw technologicznych związanych z twardnieniem zaprawy betonowej lub innej.
Wkręcanie naszych fundamentów odbywa się za pomocą klucza - urządzenia, który udostępniamy, wypożyczamy naszym klientom. System nie wymaga zastosowania drogich i specjalistycznych maszyn aby wkręcić nasze fundamenty w ziemię.
Więcej informacji na stronie www.oldom.info
Informacje szczegółowe pod telefonem numer 665 124 215, 665 124 216, 663 868 061.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.
Kontakt
E-mail:
Telefon:
694745875
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: